פרק 21: איך הגירושים משפיעים על התזונה שלנו? זהבית גולדשטיין

בפרק 21 אנחנו מארחים את זהבית גולדשטיין, דיאטנית קלינית ועוסקת גם בקידום בריאות. בפרק הזה רצינו לבדוק בעזרת זהבית איך התזונה שלנו מושפעת מהפרידה וכיצד היא משפיע עלינו ההורים ועל הילדים שלנו שחיים בשני בתים. בפרק הזה תקבלו המון השראה וידע, יפלו לכם כמה אסימונים לגבי דימוי גוף, אכילה רגשית ותבינו למה כל כך חשוב לשתף פעולה עם ההורה השני בענייני תזונה של הילדים שלנו. אין בפרק הזה תפריטים או המלצות מה לאכול, אלא שיחה על נושא שלפעמים קצת נופל בין הכיסאות.

בין היתר דברנו על:

  • איך דיכאון משפיע ומושפע מהתזונה שלנו?
  • איך תזונה שונה בשני הבתים משפיעה על הילדים?
  • מה קורה לגברים שמעולם לא בישלו אחרי הפרידה?
  • הקשר בין תזונה וגירושין
  • שינוי הרגלי צריכה.

הורות בשני בתים – הקבוצה

איך לספר לילדים שאתם נפרדים? מדריך מתנה מאפרת

לפרטים על מעגל גברים לגברים גרושים ולגברים בתהליכי פרידה וגירושין שגלעד מוביל ביחד עם משה אושפיז: וְצָמַחְתָּ: מעגל גברים – לגברים גרושים ולגברים בתהליכי פרידה וגירושין.

את זהבית אתם יכולים למצוא בדף שלה בפייסבוק: זהבית – דיאטנית קלינית.

"הורות בשני בתים" – הפודקאסט שמעלה לדיון נושאים שקשורים לחיים ב-2 בתים. יש אותו (גלעד) ויש אותה (אפרת) משני "צידי המתרס", בשני מגדרים, בשני קולות. גלעד מביא את הקול הגברי, ואפרת מביאה את הקול הנשי. ביחד אנחנו מדברים על האפשרות לחיות זה לצד זה בשלום, בכבוד, בשלווה גם אחרי גירושין, בשביל לגדל ילדים מאושרים ובריאים בנפשם ובשביל שאנחנו נוכל לצמוח מהגירושין ולא לנבול מהם.

מחקרים מראים ששיתוף פעולה בין הורים גרושים וקיום קשר רציף וחופשי של הילדים עם כל אחד מההורים, מובילים להסתגלות טובה יותר של הילדים לפרידה של ההורים ולחיים בשני בתים.

איפה אפשר למצוא את אפרת?

אתר אינטרנט

הפייסבוק של אפרת

דף פייסבוק

אינסטגרם

מדריך מתנה – איך לספר לילדים שאתם נפרדים?

איפה אפשר למצוא את גלעד?

אתר אינטרנט

הפייסבוק של גלעד

דף פייסבוק

אינסטגרם

וְצָמַחְתָּ: מעגל גברים – לגברים גרושים ולגברים בתהליכי פרידה וגירושין.

הפודקאסט זמין בפלטפורמות הבאות