קצת עלי

שמי גלעד ברגשטיין, אני מגשר עסקי ומשפחתי, מומחה לניהול משא ומתן ומרצה. חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2008. אני בזוגיות, מתגורר בתל אביב, אבא ל – 3 ילדים מקסימים. בשעות הפנאי אני נהנה משחיה וריצה ומידי פעם משתתף בתחרויות טריאתלון.

לאחר שעבדתי למעלה מעשור במערכת הביטחון, פניתי לעולם העסקי. עבדתי כעורך דין במשך 10 שנים בכמה ממשרדי עורכי הדין המובילים בארץ במגוון תחומים ובהם: חדלות פירעון, בנקאות וליטיגציה מסחרית – אזרחית. היום אני משתמש בניסיון שרכשתי בתחום העסקי לטובת יצירת הידברות וגישור.

אני מגשר עסקי ומשפחתי Ι עו"ד- מוביל אנשים וארגונים בתהליכי משא ומתן קונפלקטואליים Ι מרצה ומנחה סדנאות בגישור, משא ומתן ותקשורת מקרבת Ι מנחה מעגלי גברים Ι מרצה על סיפור האבהות האישי שלי בהרצאה "אבא אני מקשיב" Ι היוצר והיזם (בשותפות) של הפודקאטס "הורות בשני בתים" שמעלה לדיון נושאים שקשורים לחיים ב-2 בתים.

אני מלווה ועוזר לאנשים להוביל בחיים שלהם תקשורת אפקטיבית מקרבת שבונה מערכות יחסים חזקות ומבוססות עם עצמנו ובכל מערכות היחסים החשובות לנו.

כמגשר, המטרה שלי היא לעזור לאנשים וארגונים: לפתור באופן הטוב ביותר את הסכסוך שלהם. אני מאמין שפתרון סכסוכים, קונפליקטים ועימותים בדרך של הידברות וגישור, היא הדרך שיודעת לייצר את ה – Win-Win הטוב ביותר עבור כל הצדדים, גם בעולם העסקי וגם בחיינו האישיים.

כמרצה, המטרה שלי היא לעזור לאנשים, עסקים וארגונים לשפר את מיומנויות התקשורת שלהם ולהפוך אותן לאפקטיביות יותר – באופן שיוביל אותם לנהל מערכות יחסים חזקות יותר, דבר שיוביל אותם לאושר, הצלחה ולתוצאות טובות יותר.

כמוביל תהליכי משא ומתן, המטרה שלי היא להוביל אנשים וארגונים להשיג את המטרות שהגדרנו ביחד בתחילת המשא ומתן.

כמנחה מעגלי גברים, המטרה שלי היא לייצר מרחבי תמיכה, ריפוי וצמיחה לגברים. בניתי ביחד עם שותף מרחב בשם "וְצָמַחְתָּ" – מעגל גברים לגברים בתהליכי פרידה וגירושין.

הייעוד שלי הוא להוביל שינוי תודעתי במרחב הציבורי, העסקי והפרטי במטרה ליצור הידברות והקשבה.

  • חבר בצוות ההדרכה של קבוצת גומא – גבים, המרכז לגישור, אימון ושיתופי פעולה: מנחה הרצאות וסדנאות בארגונים בגישור, משא ומתן, שיתופיות ועוד.
  • חבר בקהילת המגשרים של קבוצת גומא – גבים.
  • חבר בפורום יישוב סכסוכים בדרכים אלטרנטיביות בלשכת עורכי הדין, 2020 – 2022.
  • חבר בארגון המגשרים בישראל.
  • מנחה מעגלי גברים, בוגר התוכנית להכשרת מנחים לעבודה קבוצתית עם גברים (מעגלי גברים)‏, בית הספר לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל אביב.
  • בוגר מספר קורסים בתקשורת מקרבת ומתרגל באופן שוטף תקשורת מקרבת ככלי בחיים הפרטיים שלי ובחדר הגישור.
  • יזמתי פרוייקט עצמאי לעזרה במהלך משבר הקורונה במסגרתו הזמנתי אנשים שנמצאים בסכסוך מצומצם בעקבות משבר הקורונה לפתור את הסכסוך בתהליך גישור ללא עלות.
  • כחלק מהפעילות שלי לטובת גישור בקהילה אני מתנדב במרכז גישור בצפון תל אביב (שיתוף פעולה בין עיריית תל אביב לבין קהילת המגשרים של קבוצת גומא).
  • בנוסף אני מתנדב במרכז גישור במועצה האזורית עמק חפר בעיקר בתהליכי גישור בגישורי משפחה.
  • פעיל ומתנדב בעמותת דרך גבר שבונה מרחבי התפתחות אישית לגברים.