תחומי התמחות

גישור עסקי

גישור עסקי

סוגי הסכסוכים שמגיעים לגישור עסקי מגוונים וכוללים: סכסוכים בין שותפים; סכסוכים בין צדדים לעסקאות; סכסוכים בין צדדים לחוזה ובין צדדים למשא ומתן; סכסוכים בין ספק ללקוח; סכסוכים חוזיים שונים; סכסוכים בין מנהלים, בעלי מניות ושליטה בפירמה, בין מנהלים לעובדים ובין מחלקות בתוך הארגון ועוד ועוד…

ליווי וייצוג במשא ומתן

שירות ממוקד ומהיר שבמסגרתו ניקח את היוזמה, ננהיג את הסכסוך בהתאם למטרות שלך וניתן הזדמנות לפתרון הסכסוך במהירות בלא צורך בהליך משפטי. את כל זה נעשה באמצעות משא ומתן ממוקד מטרה: לסיים את הסכסוך במהירות ובמקסימום תוצאות ללא הליך משפטי.

ליווי וייצוג במשא ומתן
גישור משפחתי

גישור משפחתי

גישור לגירושין

אני מכיר באופן אישי את תחושת הכישלון. אם מישהו היה אומר לי ש – 5 שנים אחרי הליך הגישור שלי, אהיה בזוגיות; וכ – 10 שנים לאחר הגירושין אהיה אבא לשני בנים מקסימים נוספים, זה היה נראה לי הזוי.

אם מישהו היה אומר לי שאהיה בקשר טוב עם אשתי לשעבר, קשר שמבוסס על פתיחות ותקשורת כנה ורצון לעזור אחד לשניה – הייתי אומר לו שהוא חי בסרט ושאין לו מושג על מה הוא מדבר.

לי לקח שנתיים לשנות את הסיפור הפנימי שלי.

גישור בקהילה

באחת הריצות שלי לא מזמן, ראיתי ויכוח בין רוכב אופניים (לא חשמלי) לבין הולך רגל על הזכות לשימוש במדרכה. ראיתי רק חלק קטן מהוויכוח, אין לי את היכולות או הרצון לקבוע מי "צודק" בוויכוח הזה; אבל אני יודע שהפצה של שפת הגישור בקהילה תנגיש לכולם שפה שתפתח שיח אחר – חיובי ומקרב. זה יהפוך את המציאות היומיומית של כולנו לכיפית יותר.

גישור בקהילה